FiberX Glasvezel HDMI Extender

1080p @60Hz of 4K/UltraHD @30Hz up to 300 meters


999,00 excl. btw

1.208,79 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen


FiberX Glasvezel HDMI Extender

De Purelink FiberX glasvezel extender verlengt het HDMI-signaal tot 300 meter via een multi-mode kabel met SC connector. De kabel ondersteunt HDCP en is ongevoelig voor elektromagnetische interferentie. De extender zorgt voor een snelle en stabiele communicatie tussen de gekoppelde apparaten.

Lees meer

Eigenschappen PureLink FiberX 2K glasvezel Extender

Ingangen: 1x HDMi, 1x SC
Uitgangen: 1x SC, 1x HDMI
Geschikt voor resoluties tot 2K (Full HD)
Verlengt signaal tot 300 meter
Plug & Play, ondersteunt CEC, EDID & HDCP/DPCP
Ongevoelig voor elektromagnetische interferentie
Beschermt apparatuur bij kritische toepassingen en outdoor gebruik
Geschikt voor 24/7 gebruik
Pigtail ontwerp voor eenvoudige en betrouwbare installatie

Sales representative
Vraag het onze expert!
Stefan de Boggende
Tel: 030 303 6701
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug
Download
Handleidingen & bijlagen

Specificaties

Artikelnummer: FX-P320

Merk: PureLink

Downloads


Accessoires

FiberX Simplex Glasvezel Kabel

FiberX Simplex Glasvezel Kabel

15 meter, LC-LC


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

45,00 excl. btw
54,45 incl. btw
FiberX Simplex Glasvezel Kabel

FiberX Simplex Glasvezel Kabel

50 meter, LC-LC


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

105,00 excl. btw
127,05 incl. btw
FiberX Simplex Glasvezel Kabel

FiberX Simplex Glasvezel Kabel

110 meter, LC-LC


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

179,00 excl. btw
216,59 incl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie